2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů

Tyto 2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitů Foto: Tyto 2 obyčejné ingredience zbaví tělo tuku i parazitůFoto: istock.com

Prostředek mimořádně účinný proti tukovým vrstvám i parazitům usazeným v tlustém střevě. Vyzkoušejte ho. Opravdu to funguje!

I přes opravdu dramatické vylepšení hygienických podmínek a zpřísnění norem pro výrobu a nakládání s potravinami zůstává problém možného nakažení parazity stále aktuální. Pokud chceme svůj organismus chránit před intoxikací, musíme dbát na odstraňování toxických odpadů a parazitů z tlustého střeva. Jinak totiž budeme místo živin ze zaneseného střeva vstřebávat pouze škodlivé odpadní látky. Důsledkem bude celková špatná funkce organismu. Velké množství onemocnění začíná právě v tlustém střevě. Na buněčné úrovni jsou příčinou toxiny a nedostatek živin.

Přízanky parazitární nákazy

Parazitární nákaza způsobuje nadýmání, průjmy i zácpy, alergické reakce, anémie, kožní problémy, chronickou únavu, rychlé přibývání na váze, nespavost, bolesti v kloubech a svalech, snížení výkonu imunitního systému a mnoho dalších potíží. Neléčené nakažení parazity může způsobit širokou paletu zdravotních poškození, od těch nejlehčích až po závažné a chronické stavy.

Parazitární nákaza souvisí také s obezitou. Podle názoru mnoha odborníků pokud je ve stravě nadbytek sladkostí, je střevo přeplněno hlenem poskytujícím ideální podmínky k prospívání plísní, bakterií a dalších parazitů.

Recept, který dále uvádíme, je neobyčejně účinný při odstraňování tukových vrstev i parazitů. Můžete si ho prověřit.

Potřebujete:

100 gramů lněného semínka

10 gramů hřebíčku

Oboje rozmixujte na prášek. Užívejte dvě lžíce prášku každé ráno po dobu 3 dnů. Prášek se dá rozpustit v teplém mléce nebo vodě, můžete ho přisypat ke snídaňovým vločkám, případně přidat do kaše. Po 3 dnech užívání tři dny vynechte a potom začněte po tři dny užívat znovu. S tímto střídáním prášek užívejte jeden měsíc. Po tu dobu byste neměli jíst žádný cukr ani bílou mouku, respektive výrobky z ní.

Opakujte třikrát-čtyřikrát do roka.

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

I ta nejroztomilejší zvířátka mají v sobě ještě menší zvířátka, která mohou ohrozit naše zdraví Foto:

Jsou roztomilí a milují vás. Ale mohou vás i nakazit!

Vaši domácí mazlíčci vám mohou dát nejen spoustu lásky, ale také plno nemocí.

Článek

Bez jater se bohužel žít nedá Foto:

Játra v ohrožení: Poznat, že nejsou v pořádku, není snadné

Játra, jeden z největších a nejdůležitějších orgánů, fungují v těle jako elektrárna. Zajišťují očistu, vylučují zplodiny metabolismu i toxiny, co přijímáme, aniž o tom...

Článek

Na bolest v krku pomáhá zábal z cibule Foto:

Nachlazení: Jak ho porazit podomácku a ještě si pochutnat?

Pokud vás trápí „jen" rýma nebo nachlazení, neběhejte hned do lékárny. Docela dobře si můžete vystačit i s domácími recepty.

zdroj: prokondici.cz