Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa!

Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa! Foto: Naučte se 5 zaručených beauty triků od nejlepší vizážistky světa!Foto: istock.com

Víte, kdo je nejlepší vizážistka světa? Pat McGrathová! Ve světě vysoké módy a make-up artistů je slavná asi jako Beatles ve světě hudby. Pracuje pro ty nejprestižnější módní domy a žádný světový fashion week se bez jejích dokonalých looků neobejde. Naučíme vás pár triků z její “kuchyně”!

Pat McGrathová je sympatická žena, která se stala bohyní make-upu díky kombinaci obrovského talentu, odhodlání a tvrdé práce. Trochu toho, co vychytávala roky své kariéry, se rozhodla naučit i nás, obyčejné smrtelnice.

1) Perfektní rty!

Pat doporučuje: “Vrstvěte produkty na sebe! Před nanesením své dlouhotrvající rtěnky použijte vždy podkladovou bázi. Proto ji vynalezli”! Pro geniální efekt a stabilitu Pat navrhuje celou proceduru zopakovat a to v tenkých vrstvách, které necháte zaschnout. Báze, rtěnka, báze, rtěnka a na závěr trochu lesku v prášku.

2) Používejte prsty!

O geniální Pat se v branži ví, že při tvorbě svých jedinečných looků pracuje jen velmi zřídka se štětci a k dosažení dokonalého výsledku používá téměř výhradně jen své prsty. Udělejte to také tak. V prstech máte ten správný cit i teplotu, která líčidla dokonale propojí.

3) Základ je základ!

Víte, co udělá Pat McGrathová jako první, když jde líčit nějakou slavnou krásku? Nejprve na pleť použije peeling, kterým ji rozzáří a pak kůži bohatě hydratuje! Jedině na takovém základě se dá vykouzlit šťavnatý a mladistvý vzhled.

Stačí pár triků a budete za hvězdu! Foto: Stačí pár triků a budete za hvězdu!, Foto: istock.com

4) Zesvětlete se!

Proč se natíráme tmavými makeupy, abychom vypadaly opálené? Pat radí pravý opak!Zesvětlujte a rozjasňujte! Jenom tak budete vypadat svěží a mladé. Používejte korektor o jeden až dva odstíny světlejší než vaše pleť a rozjasňovače, které dovedou jak zvýraznit lícní kosti tak opticky zvětšit rty.

5) Hýčkejte obočí a řasy!

Na obočí a řasy Pat nedá dopustit! Radí, dát si vždy záležet na upraveném obočí a sama přiznává, že by nevyšla bez černé řasenky. Tu naprosto miluje. I když současné trendy přináší především řasenky bezbarvé, které jen vzhled řas oživí, tu černou rozhodně nevyhazujte! Stejně se za chvíli zase vrátí ke kormidlu.

Přečtěte si i další články na téma krása:

Článek

Rozmazlujte se, zasloužíte si to! Foto:

Co mě baví: 3 zázraky pro vaši pleť, tělo i duši

Pokud máte při procházení obchodů pocit, že je všeho moc a nemůžete se v nabídce vůbec zorientovat, tak máte pocit správný. Ano, opravdu je právě teď na trhu nepřeberné...

Článek

Méně je více, pokud chcete zakrýt vrásky Foto:

10 účinných triků, jak zamaskovat vrásky

Pokud jste jako většina žen, snažíte se oddálit nebo alespoň zamaskovat vrásky. Tak jako tak přijdou, patří ke stárnutí, ale když budete vědět, jak je šikovně zamaskovat...

Článek

Odlíčit pleť neznamená ji vyčistit Foto:

8 chyb, které děláte při čištění pleti. A ta pak stárne rychleji!

Umýt obličej si umíte i poslepu, že ano. Jenže důkladně vyčistit pleť není jen tak. Možná právě teď zjistíte, že děláte některou z obvyklých chyb, kvůli kterým vám...

autor: KU