Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. březen

Vaše věštba na úterý Foto: Vaše věštba na úterýFoto: thinkstock.com

Před námi je náročný den, lepí se na nás nepříjemní lidé i komplikace. Pokud možno, nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě klid a harmonii, raději ustoupíme nebo nereagujeme na nepříjemné situace a lidi.

Luna ve Vodnáři – ubývá

symbol Žába

Vodnářské znamení přináší touhu po svobodě, nechceme se ničím zatěžovat, máme spoustu plánů a nápadů. Chceme si užívat volného času, svých koníčků a aktivit.

Po probuzení si dáme sprchu, procvičujeme oblast nohou, která je v těchto dnech háklivější. V oblasti lýtek, stehen, holení i kyčlí můžeme pociťovat bolest nebo tlak, pomoci nám mohou masáže. Věnujeme čas zkrášlování, vhodné je barvení vlasů, zábaly a výživa vlasových kořínků. Dopřejeme si teplou čokoládovou nebo medovou masáž.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ve dnech ubývající Luny můžeme jíst více, máme-li s váhou problémy, volíme dietnější stravu, bohatou na vitamíny a enzymy, která tělo nastartuje. V jarních dnech si dopřejeme vitamínové šťávy; skvělý je červený grep, mrkev s jablkem a na podporu hubnutí ananas, obsahující enzym bromelain.

Pozor na náročné cvičení, operace v oblasti kyčlí, holení, lýtek a žilního systému.

Z barev vybereme modrou nebo zelenou. Bude se nám líbit larimar nebo chryzokol.

Vybereme si esenci máty nebo cedru.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!