Denní horoskop dle luny pro 20. duben

Věštba na čtvrtek Foto: Věštba na čtvrtekFoto: thinkstock.com

Dnes nedostaneme nic zadarmo, vše si musíme vybojovat a zasloužit. Vládne silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními.

Vyhradíme si čas jen pro sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme se vyčistit si hlavu od všech negací, zbytečných a zavádějících informaci. Odpočíváme a relaxujeme, pustíme si oblíbenou hudbu nebo film...

Luna ve Vodnáři - ubývá

20. 4. – symbol Medvěd

Vzdušná energie Vodnářů přináší nový vítr, nápady a spoustu plánů do budoucna. Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Nezatěžujeme holeně, bedra a kyčle, volíme umírněnější sportovní aktivity; jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si můžeme si dopřát více dobrot. Pro ty, kdo nejedí maso, jsou vhodná jídla z soji, tampehu, zeleninové přílohy a polévky nebo sladká jídla. Doplňujeme hořčík, pijeme teplé bylinkové květové čaje - lipový, šípkový nebo heřmánek, který uklidní naší psychiku i zažívání.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Pro dny ve Vodnáři se hodí světle modrá nebo šarlatová barva.

Z říše minerálů můžeme vybrat granát nebo modrý topaz. Vonět nám může citrónová máta nebo pomeranč.